You are hereSeznam členů

Seznam členů


* červeně turnaje ČAPEK
* zeleně turnaje ČAPEK PRESTIGE
* modře turnaje ČAPEK MČR

Jan Marhoul - President klubu - pořadatel, trenér
Karlův jarní pohár - 2010, 2011, 2012 - 1.místo; 2008 - 3. místo
Turnaj dvojic - 2012 - 2. místo; 2008, 2009, 2010 - 3. místo
O pohár CdP Loděnice - 2009 - 3. místo
NAKASHI CUP - 2007, 2008, 2009, 2010 - 1. místo, 2012 - 2. místo; 2011 - 3. místo
Standův loděnický pohár - 2009, 2012, 2013, 2014 - 1.místo; 2010 - 2.místo; 2008, 2011 - 3.místo
Turnaj trojic - 2010, 2011 - 2. místo
1. Loděnická Pétanque Liga - 2009 - 3. místo
O cop barona Prášila - 2011 - 3. místo
6. Plzeňské koule - 2011 - 2. místo
MČR Open 3x3 - 2011 - 4. místo
Koule lipnické presidentky - 2012 - 3. místo
Vo Jarinovy koule - 2012 - 2. místo
Polabský pohár - 2012 - 1. místo
Košonek Zdeňka Vavroviče - 2013 - 3. místo
SVĚDEK - 2014 - 2. místo, 2015 - 1. místo
Zimní UBUliga - 2013/2014 - 1. místo, 2014/2015 - 1. místo
Starostovo jarní koulení - 2014 - 2. místo
Podzimní lipnické koule - 2014 - 1. místo
CENTROPE CUP POLSKO - 2015 - 10. místo (Finále "B")

O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka - 2016 - 1. místo


Mistrovství České republiky MIX 2x2 - 2016 - 2. místo
Licence: 29049
Jana Barnatová - Vicepresidentka Licence: 12050
Beatrice Paták - Pokladník - rozhodčí
Vo Jarinovy koule - 2012 - 2. místo
Licence: 12059
Jan Paták - Sportovní referent - pořadatel
Turnaj dvojic - 2010 - 2. místo; 2009 - 3. místo
O pohár CdP Loděnice - 2009 - 1. místo
NAKASHI CUP - 2011 - 1. místo; 2007 - 3. místo
Standův loděnický pohár - 2008, 2012 - 2. místo; 2006, 2009 - 3. místo
Turnaj trojic - 2010, 2011 - 3. místo
1. Loděnická Pétanque Liga - 2009 - 2. místo
Licence: 29052
Martin Fatka - Hospodář - pořadatel, rozhodčí, trenér
Turnaj dvojic - 2009 - 1. místo; 2012 - 2. místo; 2010 - 3. místo
O pohár CdP Loděnice - 2009 - 3.místo
NAKASHI CUP - 2010 - 1. místo; 2007, 2012 - 2. místo; 2009, 2011 - 3. místo
Standův Loděnický pohár - 2007; 2010 - 3. místo
Turnaj trojic - 2010 - 1. místo
Košonek Zdeňka Vavroviče - 2013 - 3. místo
Zimní UBUliga - 2013/2014 - 1. místo
Licence: 29051
Petr Hytych - Revizní komise
Karlův jarní pohár - 2010 - 2. místo
NAKASHI CUP - 2011 - 1. místo
Turnaj dvojic - 2010 - 2. místo
Turnaj trojic - 2010, 2011 - 3. místo
MČR jednotlivců 2012 - Vědomice - 14. místo
Licence: 29053
Karel Koňák - Revizní komise - pořadatel
Karlův jarní pohár - 2007 - 1. místo; 2006, 2009, 2012 - 3. místo
Turnaj dvojic - 2008 - 1. místo, 2009 - 2. místo
O pohár CdP Loděnice - 2009 - 2. místo
NAKASHI CUP - 2012 - 1. místo; 2008 - 3. místo
Standův loděnický pohár - 2007, 2008 - 1. místo; 2009, 2011 - 2. místo; 2013 - 3. místo
Turnaj trojic - 2011 - 1. místo; 2010 - 2. místo
1. Loděnická Pétanque Liga - 2009 - 1. místo
O cop barona Prášila - 2011 - 3. místo
6. Plzeňské koule - 2011 - 2. místo
Koule lipnické presidentky - 2012 - 3. místo
Polabský pohár - 2012 - 1. místo
Zimní UBUliga - 2013/2014 - 1. místo
Starostovo jarní koulení - 2014 - 2. místo
SVĚDEK - 2015 - 3. místo
CENTROPE CUP POLSKO - 2015 - 10. místo (Finále "B")

O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka - 2016 - 1. místo
Licence: 29058
Petr Mrázek - Revizní komise
Standův loděnický pohár - 2014 - 2. místo
Licence: 12070
Filip Beneda
Turnaj dvojic - 2010 - 1. místo
NAKASHI CUP - 2012 - 3. místo
Licence: 10156
Jiří Čermák Licence: 15026
Standa Fatka st.
Karlův jarní pohár - 2006, 2008, 2009 - 1. místo; 2007, 2011 - 3. místo
Turnaj dvojic - 2009 - 1. místo; 2008 - 2.místo
O pohár CdP Loděnice - 2009 - 1. místo
Turnaj trojic - 2011 - 1. místo
NAKASHI CUP - 2012 - 1. místo; 2008, 2011 - 2. místo; 2010 - 3. místo
Standův Loděnický pohár - 2006, 2011 - 1. místo; 2005, 2007 - 2. místo
Licence: 29050
Standa Fatka ml. Licence: 29060
Jiří Froněk
NAKASHI CUP - 2010 - 2. místo
Turnaj trojic - 2010 - 1. místo
Karlův jarní pohár "B" - 2013 - 3. místo
Standův loděnický pohár - 2014 - 3. místo
CENTROPE CUP POLSKO - 2015 - 10. místo (Finále "B")

O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka - 2016 - 1. místo
Licence: 12086
Jiří Gerle
Turnaj trojic - 2011 - 2. místo
Licence: 14101
Jiří Janoš Licence: 13083
Radim Nagy
NAKASHI CUP - 2012 - 3. místo
Vo Jarinovy koule - 2012 - 2. místo
Licence: 11048
Karel Novotný Licence: 16011
Miroslav Pešout - rozhodčí
NAKASHI CUP - 2013 - 2. místo
Turnaj dvojic - 2013 - 2. místo
Podřipský pohár - 2013 - 1. místo
SVĚDEK - 2014 - 2. místo
Licence: 98418
Šárka Pospíšilová - rozhodčí Licence: 12060
David Průcha Licence: 16008
Jarmila Růžičková Licence: 98417
Pavel Tyrol
Turnaj trojic - 2011 - 2. místo
Licence: 29054
Kateřina Vedralová Licence: 14100
David Vondrouš Licence: 13084
Ivan Jelínek
NAKASHI CUP - 2009 - 2. místo



POZASTAVENÉ ČLENSTVÍ
 
Zuzana Jelínková




POZASTAVENÉ ČLENSTVÍ
 
Květoslav Koňák
Turnaj dvojic - 2010 - 1. místo
NAKASHI CUP - 2010 - 3. místo
Karlův jarní pohár - 2011, 2012 - 2. místo
Standův loděnický pohár - 2013 - 2. místo
SVĚDEK - 2015 - 3. místo


POZASTAVENÉ ČLENSTVÍ
Licence: 14071
Eva Mrkvičková
Karlův jarní pohár - 2009 - 2. místo



POZASTAVENÉ ČLENSTVÍ
Licence: 13043
Pavlína Tyrolová




POZASTAVENÉ ČLENSTVÍ
 
Karel "Punťa" Punčochář (17.11.1958 - 19.4.2015) - Čestný člen klubu
Turnaj dvojic - 2008 - 1. místo; 2009 - 2. místo
O pohár CdP Loděnice - 2009 - 2. místo
Standův loděnický pohár - 2006 - 2. místo; 2005 - 3. místo
Turnaj trojic - 2011 - 1. místo; 2010 - 2. místo
Karlův jarní pohár - 2013 - 2. místo
Zimní UBUliga - 2013/2014 - 1. místo
Ladislav Janda (19.4.1945 - 11.3.2015)  
Karel Paták (27.12.1931 - 15.4.2014) - Čestný člen klubu  
František Kudrna (3.11.1947 - 12.10.2013) - Čestný člen klubu
Karlův jarní pohár - 2006, 2007 - 2. místo
 
Vladislav Krabec - Čestný člen klubu
Standův loděnický pohár - 2005 - 1. místo